Advert
as

YENİ SOLHAN SPOR, ERZİNCAN’A MAĞLUP OLDU

YENİ SOLHAN SPOR, ERZİNCAN’A MAĞLUP OLDU

Solhan’ın voleybol ikinci ligdeki temsilcisi Yeni Solhan Spor, Ligin 11’inci hafta karşılaşmasında Erzincan temsilcisi Erzincan Yurdum Gençlik takımına konuk oldu. Temsilcimiz karşılaşmadan 3-0 mağlup ayrıldı.

Yeni Solhan Spor, Erzincan Yurdum Gençlik takımına mağlup oldu.
Türkiye Voleybol Federasyonu 2’nci lig 7’inci grup karşılaşmaları oynandı. Cumartesi günü oynanan ligin 11’nci hafta müsabakasında Yeni Solhan Spor, Erzincan Yurdum Gençlik takımı ile karşılaştı. 
25 Aralık 2021 Cumartesi günü saat 13.00’da Solhan Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada temsilcimiz ilk seti; 25-19, ikinci seti 25-14 ve 3’üncü seti ise 25-11 kaybederek karşılaşmada 3-0 mağlup oldu.
Ligdeki ilk sezon deneyimini yaşayan Solhan gençlerinden oluşan Yeni Solhan Spor takımı, bu sezon çıktığı 8 lig maçından henüz galibiyet ile tanışmazken her geçen gün deneyim elde etmeye devam ediyor.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum