Advert
as

105 ADAY HAKEM KURSTA BAŞARILI OLDU

105 ADAY HAKEM KURSTA BAŞARILI OLDU

Bingöl İl Hakem Kurulu Başkanı Mithat Ercan, 105 aday hakemin kursta başarı gösterdiğini belirtti.

24 Aralık'ta İl Hakem Kurulu tarafından açılan kursun açılışına ASKF Başkanı Ali Ekber Alimoğlu, Eski Süper Lig Hakemi Metin Karaaslan, il Hakem Kurulu Başkanı Mithat Ercan, TFFHGD Başkanı Sezgin Altun katıldı.

İl Hakem Kurulu Başkanı Mithat Ercan; “Kursa 115 Aday hakemin başvurduğu ve Kurstan 105 kişinin başarılı oldu. Amacımız, Bingöl'e yeni hakem kazandırmak. Genç hakemlerin Klasmanlara çıkmaları için her hafta Pazartesi Kritik, Salı ve Perşembe Günü ise Atletik Koşu yapıyoruz. Bu şekilde hakemlerin her zaman hazır olmalarına yardımcı oluyoruz” dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum