Advert
as

AMATÖR FUTBOL LİGİ’NDE DOKUZUNCU HAFTA OYNANDI

AMATÖR FUTBOL LİGİ’NDE DOKUZUNCU HAFTA OYNANDI

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi 2021-2022 sezonu dokuzuncu hafta müsabakaları hafta sonu oynandı. Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü karşılaşmayı 2-1 kazanırken, Arslanbeyli Spor Kulübü ise karşılaşmadan 7-1 mağlup ayrıldı.

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi 2021- 2022 sezonu dokuzuncu hafta müsabakaları Cumartesi günü başladı.

Kırmızı grupta mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün karşılaşması Cumartesi günü oynadı. Beyaz grupta mücadele eden Solhan Arslanbeyli Spor Kulübü’nün karşılaşması ise Pazar günü oynandı.

GENÇLERBİRLİĞİ LİDERİ MAĞLUP ETTİ

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi Kırmızı grupta yer alan Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, dokuzuncu hafta müsabakasında Genç Murat Spor Kulübü’nü konuk etti. 1 Ocak 2022 Cumartesi günü Solhan İlçe Stadında saat: 13.00’da oynanan karşılaşmadan Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, Cumali Kılınç ve Kaniçiya İlçi’nin golleriyle 2-1 galip ayrıldı. Solhan Gençlerbirliği, çıktığı 9 karşılaşmadan 7 galibiyet 2 mağlubiyet alarak 21 puan ile ikinci sıraya yükseldi.

 

ARSLANBEYLİ, LİDERE MAĞLUP OLDU

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi Beyaz grupta yer alan Solhan Arslanbeyli Spor Kulübü, grup lideri Bingöl Gençlik Spor Kulübü’ne konuk oldu. Temsilcimiz karşılaşmada bir gol atarken, kalesinde gelen 7 gole engel olamayarak karşılaşmadan 7-1 mağlup ayrıldı. Solhan Arslanbeyli Spor Kulübü, 9’uncu hafta sonunda çıktığı karşılaşmalardan 6 mağlubiyet ve 3 galibiyet alarak 9 puan ile grubunda 5’inci sırada yer alıyor.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum