Advert
as

DİKSİYON KURSU AÇILIYOR

DİKSİYON KURSU AÇILIYOR

Solhan Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılacak olan Diksiyon Kursu için başvurular başladı. Başvuruların kurumda yapılacağı belirtildi.

Eğitim faaliyetlerini genellikle kurslar yoluyla yürüten Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 7'den 77'ye ilçedeki her yaş grubunun eğitim ihtiyaçlarını, imkânları ölçüsünde karşılamaya devam ediyor.
Solhan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafında her eğitim öğretim sezonu ile beraber başlayan kurslar sezon içinde de devam ediyor. Kurum bünyesinde her yıl açılan, kimi zaman önceki sezonlarda açılan kurslar yeni katılımcılara açılırken, kimi zaman ise daha önce hiç eğitimi verilmemiş branşlarda kurslar açılmaya devam ediyor.
Kurum tarafından son olarak açılan kurs hakkında açıklama yapıldı. Açıklamada: Gerekli belgeler kimlik fotokopisi ve HES kodu olduğu, başvurunun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde yapılacağı belirtildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum