Advert
as

YENİ SOLHAN SPOR, ARAPGİR’İ KONUK EDİYOR

YENİ SOLHAN SPOR, ARAPGİR’İ KONUK EDİYOR

Solhan’ın yeni voleybol temsilcisi Yeni Solhan Spor, ligin 13’üncü hafta karşılaşmasında Malatya temsilcisi Arapgir Spor ile karşılaşacak. Karşılaşma Cumartesi Solhan Spor Salonu’nda oynanacak.


Solhan’ın voleybol temsilcilerinden Yeni Solhan Spor, ikinci yarı ikinci hafta karşılaşmasında Malatya temsilcisi Arapgir Spor’u ağırlıyor.
Türkiye Voleybol Federasyonu 2’nci lig 7’nci grupta mücadele eden Yeni Solhan Spor, ligin 13’üncü hafta karşılaşmasına çıkıyor.
Ligdeki ilk yarı karşılaşmasında Arapgir Spor konuk olan Yeni Solhan Spor, karşılaşmadan 3-0 mağlup ayrılmıştı. Geçtiğimiz hafta başlayan Diyarbakır temsilcisi Bağlar Gençlik Voleybol takımınıbay geçen temsilcimiz, bu hafta ise Malatya temsilcisi Arapgir Spor’u konuk ediyor.
Ligin ilk yarısında 9 karşılaşmaya çıkması gereken Yeni Solhan Spor, iki takımın ligden çekilmesiyle bay geçip bu iki hafta dışında çıktığı 7 karşılaşmadan mağlubiyet ile ayrıldı.
12 haftanın geride kaldığı ligde 15 Ocak 2022 Cumartesi günü 13’üncü hafta müsabakaları başlıyor.
13’üncü hafta hazırlıklarını sürdüren temsilcimiz Yeni Solhan Spor, 13’üncü hatanın açılış karşılaşmasında Arapgir Spor’u ağırlıyor. Karşılaşma 15 Ocak 2022 Cumartesi günü saat: 13.00’da Solhan Spor Salonu’nda oynanacak.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum