Advert
as

GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN BAŞKAN YILDIZ’A PLAKET

GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN BAŞKAN YILDIZ’A PLAKET

Bingöl 1. Amatör Ligi’nde mücadele eden Solhan Gençlerbirliği yönetim kurulu üyeleri Başkan Yıldız’ı ziyaret ederek desteklerinden dolayı plaket takdim ettiler.

Solhan Gençlerbiriliği Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

Kulübe verdiği desteklerden dolayı Başkan Yıldız’a teşekkür eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Bilal Ataş, bu yıl yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgi verdikten sonra kulüp adına plaket takdim etti.

Başkan Yıldız ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, kulüp yetkilileri de her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğu için başkan Yıldız’a teşekkür ettiler.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum