Advert
as

YENİ SOLHAN SPOR, HÜKMEN GALİP GELDİ

YENİ SOLHAN SPOR, HÜKMEN GALİP GELDİ

Solhan’ın voleybol ikinci ligdeki temsilcisi Yeni Solhan Spor, Ligin 16’ncı hafta karşılaşmasında rakibi maça çıkmadığı için karşılaşmadan hükmen galip geldi.

Türkiye Voleybol Federasyonu 2’nci lig 7’inci grupta mücadele eden voleybol temsilcimiz Yeni Solhan Spor, hanesine 3 puan daha yazdırdı.
05 Şubat 2022 Cumartesi günü saat: 13.00’da Solhan İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Salonu’nda oynanması gereken Yeni Solhan Spor ile Ünsal Group Şiran Akademi karşılaşması, rakip takım karşılaşmaya çıkmadığı için galibiyet temsilcimize yazıldı. 
Karşılaşmadan 3 – 0 hükmen galip gelen Yeni Solhan Spor, bu sezon 11 lig maçından 2 galibiyet alarak 5 puanın sahibi oldu.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum