Advert
as

TIBBİ SARF MALZEME ALINACAK

TIBBİ SARF MALZEME ALINACAK

Basın İlan Kurumu ilanportalıilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Tıbbi sarf malzeme alınacak.

Basın İlan Kurumu ilanportalıilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Bingöl Devlet Hastanesi, Genç Devlet Hastanesi, Solhan Devlet Hastanesi, Karlıova Devlet Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve Halk Sağlığı Laboratuvarımızın ihtiyacı olan 47 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ.


Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum