Advert
as

PLAY OFF MÜSABAKALARI BAŞLIYOR

PLAY OFF MÜSABAKALARI BAŞLIYOR

Solhan Gençlerbirliği’nin mücadele ettiği Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi için play off müsabakaları bu hafta başlıyor. Temsilcimiz ilk hafta Genç Murat Spor ile karşılaşıyor.


Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi 2021-2022 sezonunun tamamlanmasının ardından play off’a çıkmayı garantileyen takımlar ilk hafta karşılaşmalarına çıkıyorlar.
GENÇLERBİRLİĞİ, GENÇ MURAT SPOR İLE KARŞILAŞIYOR
Play off etabı için hazırlıklarını sürdüren Solhan Gençlerbirliği, Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi play off atabı için bu hafta ilk karşılaşmasına çıkıyor. Temsilcimiz, ilk hafta karşılaşmasında lig etabında aynı grupta mücadele ettiği ve sezonu grup lideri olarak tamamlayan Genç Murat Spor ile karşılaşıyor. 
Tarafsız sahada oynanacak karşılaşmalarda temsilcimiz ilk maçı; 5 Mart 2022 Cumartesi günü saat: 14.30’da Aşağıçarşı'da oynanacak.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum