Advert
as

GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN KAYMAKAM ÇETİN’E ZİYARET

GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN KAYMAKAM ÇETİN’E ZİYARET

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor, Solhan Kaymakamı Muhammed Çetin’i ziyaret etti.

Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü yöneticileri Solhan Kaymakamı Muhammed Çetin'i ziyaret ettiler.
Kulüp yöneticileri tarafından Kaymakam Çetin’e kulübün kuruluşundan günümüze kadar yaptıkları faaliyetler, kulübün misyonu ve bugün bulunduğu durum ile alakalı ilgili bilgiler verildi. Ziyaret sonrasında Kulüp yönetimi tarafından Kaymakam Çetin’e takımın forma ve atkısını hediye edildi.
Kaymakam Çetin, Her daim sporun ve sporcunun yanında imkanlar ölçüsünde yer aldıklarını belirterek, “Üzerimize düşen sporcunun yanında ve bu işler ile ilgilenenlere destek olmaktır." dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum