Advert
as

GENÇLERBİRLİĞİ, ERTELENEN MAÇA ÇIKIYOR

GENÇLERBİRLİĞİ, ERTELENEN MAÇA ÇIKIYOR

Geçtiğimiz hafta aşırı kar yağışı nedeniyle ertelenen Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi play off ikinci hafta karşılaşmaları bu hafta oynanıyor. Solhan Gençlerbirliği Spor, ikinci hafta maçında Cumartesi günü Ekinyolu Spor ile karşılaşıyor.

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi 2021-2022 sezonunun tamamlanmasının ardından başlayan play off karşılaşmaları devam ederken, geçtiğimiz hafta kar yağışı nedeniyle ertelenen ikinci hafta karşılaşmaları bir haftalık ardından oynanıyor.
GENÇLERBİRLİĞİ, EKİNYOLU SPOR İLE KARŞILAŞIYOR
Play off etabı için hazırlıklarını sürdüren Solhan Gençlerbirliği, Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi play off etabı için bu hafta ikinci karşılaşmasına çıkıyor. Temsilcimiz, ilk hafta karşılaşmasında lig etabında aynı grupta mücadele ettiği ve sezonu grup lideri olarak tamamlayan Genç Murat Spor ile berabere kalırken, ikinci hafta ise, Ekinyolu Spor ile karşılaşıyor. 
Tarafsız sahada oynanacak karşılaşmalarda temsilcimizin ikinci maçı; 19 Mart 2022 Cumartesi günü saat: 12.00’da Aşağıçarşı'da oynanacak.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum