Advert
SOLHAN SPOR, SEZONU TAMAMLIYOR
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde geçirdiği iki sezonun ardından küme düşmeyi garantileyen Bingöl ekibi Solhan Spor, Ligin son karşılaşması olan 26’ncı hafta karşılaşmasında Bursa temsilcisi Bursa Büyükşehir Belediyespor takımını konuk ediyor. Temsilcimiz bu karşılaşma ile Efeler Ligine veda edecek.
SOLHAN SPOR, SEZONU TAMAMLIYOR

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Axa Sigorta Efeler Liginde mücadele eden Solhan Spor, Bursa temsilcisi Bursa Büyükşehir Belediyespor takımını konuk ediyor. 
2021-22 Sezonu Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhan Spor, Bursa temsilcisi Bursa Büyükşehir Belediyespor karşılaşması için hazırlıklarını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta matematiksel olarak küme düşmeyi garantileyen temsilcimiz, bu karşılaşma ile Efeler Ligine veda edecek.
SOLHANSPOR, BURSA BBSK’YI KONUK EDİYOR
Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Solhanspor, Ligin son karşılaşması olan 25’inci hafta karşılaşmasında Bursa temsilcisi Bursa Büyükşehir Belediyespor takımını konuk ediyor. Ligdeki ikinci sezonunu geçiren temsilcimiz, tarihinde dört resmi müsabakada Bursa Büyükşehir Belediyesporile karşılaştı. Biri Kupa Voley üçü lig maçı olmak üzere dört kez oynanan karşılaşmalardan temsilcimiz bu karşılaşmalardan üç mağlubiyet alırken, geçtiğimiz sezon Bingöl’de oynanan karşılaşmadan temsilcimiz 3-1galip ayrılmıştı.Bursa Büyükşehir Belediyesporile 5’inci kez karşılaşan Solhan Spor, 26’inci hafta karşılaşması için hazırlıklarını sürdürüyor. 
AXA Sigorta Efeler Ligi 26’ıncı hafta müsabakası kapsamında Solhan Spor ile Bursa Büyükşehir Belediyespor karşılaşması, 1 Nisan 2022 Cuma günü saat: 16.00’da Bingöl –Karşıyaka Spor Salonu’nda oynanacak. Karşılaşma, Misli.Com Web ve Mobil TV YouTube kanalından canlı yayınlanacak.

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert