Advert
as

SOLHAN SPOR, SEZONU TAMAMLIYOR

SOLHAN SPOR, SEZONU TAMAMLIYOR

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde geçirdiği iki sezonun ardından küme düşmeyi garantileyen Bingöl ekibi Solhan Spor, Ligin son karşılaşması olan 26’ncı hafta karşılaşmasında Bursa temsilcisi Bursa Büyükşehir Belediyespor takımını konuk ediyor. Temsilcimiz bu karşılaşma ile Efeler Ligine veda edecek.

Axa Sigorta Efeler Liginde mücadele eden Solhan Spor, Bursa temsilcisi Bursa Büyükşehir Belediyespor takımını konuk ediyor. 
2021-22 Sezonu Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhan Spor, Bursa temsilcisi Bursa Büyükşehir Belediyespor karşılaşması için hazırlıklarını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta matematiksel olarak küme düşmeyi garantileyen temsilcimiz, bu karşılaşma ile Efeler Ligine veda edecek.
SOLHANSPOR, BURSA BBSK’YI KONUK EDİYOR
Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Solhanspor, Ligin son karşılaşması olan 25’inci hafta karşılaşmasında Bursa temsilcisi Bursa Büyükşehir Belediyespor takımını konuk ediyor. Ligdeki ikinci sezonunu geçiren temsilcimiz, tarihinde dört resmi müsabakada Bursa Büyükşehir Belediyesporile karşılaştı. Biri Kupa Voley üçü lig maçı olmak üzere dört kez oynanan karşılaşmalardan temsilcimiz bu karşılaşmalardan üç mağlubiyet alırken, geçtiğimiz sezon Bingöl’de oynanan karşılaşmadan temsilcimiz 3-1galip ayrılmıştı.Bursa Büyükşehir Belediyesporile 5’inci kez karşılaşan Solhan Spor, 26’inci hafta karşılaşması için hazırlıklarını sürdürüyor. 
AXA Sigorta Efeler Ligi 26’ıncı hafta müsabakası kapsamında Solhan Spor ile Bursa Büyükşehir Belediyespor karşılaşması, 1 Nisan 2022 Cuma günü saat: 16.00’da Bingöl –Karşıyaka Spor Salonu’nda oynanacak. Karşılaşma, Misli.Com Web ve Mobil TV YouTube kanalından canlı yayınlanacak.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum