Advert
as

OZAN, “GÜLER’İN PARTİMİZE KATILIMI İLE MORAL BULDUK”

OZAN, “GÜLER’İN PARTİMİZE KATILIMI İLE MORAL BULDUK”

Deva Partisi Solhan İlçe Başkanı Ahmet Ozan Mahfuz Güler’in Deva Partisine katılmasıyla birlikte moral bulduklarını dile getirdi.

21. ve 22. Dönem AK Parti Bingöl Milletvekili Mahfuz Gülerin, Demokrasi ve Atılım Partisi'ne (DEVA) katılmasından ötürü Deva Partisi Solhan İlçe Başkanı Ahmet Ozan bazı açıklamalarda bulundu. Ozan açıklamasında, “Solhan ve Türkiye ekonomiyi düzeltmek için Deva’ya ve kadrolarına güveniyor. Deva partisinin anketlerde sürekli yükseldiği üye katılımlarının Solhan’da ve Türkiye’de sürekli arttığını görüyoruz. Sayın Mahfuz Gülerin katılımı ile de Solhan ve Bingöl’de moral bulduk. Parti olarak herkese kapımızın açık olduğunu tekrarlamak isterim. Halkın iktidar değişimini gördüğü iktidar değişiminde iyi olacağına inandığı ve bu umudun adı da Deva partisidir. Devam eden ekonomik istikrarsızlığın ve güvensizliğin halkı bıktırdığı esnafların, emeklilerin, çiftçilerin, hayvancıların hayat pahallılığına ezdirildiğinin bu durumun halkın canına tak ettiğinin Solhan siyasetinin de yerelde bu değişimi göreceğini ve katkıda bulunacağına inanıyorum.” İfadelerini kullandı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum