Advert
VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI
19 Mayıs Etkinlikleri kapsamında yapılan voleybol turnuvasının ilk ayağı olan grup müsabakaları başladı. 13 takımın katıldığı turnuvanın açılış karşılaşması Pazartesi günü oynandı.
VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Solhan Kaymakamlığı'nın desteğiyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Etkinlikleri kapsamında yapılacak olan voleybol turnuvası başladı. 18 Nisan Pazartesi günü başlayan turnuvanın açılış karşılaşmasını Solhan Kaymakamı Muhammed Çetin Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Solhan Spor Başkanı Ziya Sözen ve çok sayıda taraftar karşılaşmayı tribünden takip etti.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salonu’nda oynanan karşılaşmaların ilki Kaymakamlık ile Messi Çay Evi takımları arasında oynandı. 3-1’li skorla tamamlanan karşılaşmanın galibi Kaymakamlık takımı oldu.
Turnuvanın ikinci gün karşılaşmaları kapsamında iki müsabaka oynanadı. 19 Nisan Salı günü saat 21.00’da başlayan Blaze ile King Power takımlarının galibi ise 3-1’lik skor ile King Power oldu. Akabinde başlayan karşılaşmada Nasip Mermer, La Havle takımına 3-1 mağlup oldu. 
Rekor bir başvuru ile turnuvayı başalttıklarını belirten Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe MüdürüZülfü Çalışkan, “13 takımın katılımı ile yaklaşık 200 sporcu ile Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve Solhanspor Başkanımızın hazır bulunduğu açılış maçı ile başladık. Bu bir rekor katılımdır. Gece saat 12’de bile salonun dolu olması bizleri mutlu etmektedir. Bizim amacımız Solhan şampiyonunu belirlemek değil, Solhan’da gençlerimizin vakitlerini verimli geçirmelerini sağlamaktır. Emek veren tüm sporcu ve takımlarımıza başarılar dilerim.”dedi.

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert