Advert
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI BAŞLADI
19 Mayıs Etkinlikleri kapsamında başlatılan voleybol turnuvasının ilk ayağı olan grup müsabakaları tamamlandı. Ara verilmeden başlatılan çeyrek final müsabakalarında iki maç oynandı.
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI BAŞLADI

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Solhan Kaymakamlığı'nın desteğiyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Etkinlikleri kapsamında başlatılan voleybol turnuvasında Çeyrek final müsabakaları başladı. 18 Nisan Pazartesi günü başlayan turnuvanın ilk ayağı olan grup aşaması tamamlanması sonrasında 13 takım arasından 5 takım turnuvadan elenirken, 8 takım ise çeyrek final müsabakaları için ter dökecek.
Yaklaşık on güne sığdırılan birinci tur karşılaşmaları sonucunda; Blaze, Messi Çay Evi, Darness, Solhan Devlet Hastanesi ve Şehit Ersin Özyurt İmam Hatip Lisesi takımları bir üst tura çıkamazken, çeyrek finale yükselen takımlar ise iki grupta olacak şekilde şöyle açıklandı: E- Grubu
1. King Power, 
2. Nasip Mermer, 
3. Solhan Anadolu Lisesi
4. Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi
F- Grubu
1. La Havle,
2. Kaymakamlık,
3.Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4. Solhan Ybo
Çeyrek final ilk iki karşılaşması oynandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salonu’nda oynanan karşılaşmaların skorları şöyle; 
Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi, Nasip Mermer’i 3 – 0 mağlup ederken, King Power ise Solhan Anadolu Lisesi’ni 3 – 0 mağlup etti.

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert