Advert
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI DEVAM EDİYOR
Ramazan Bayramı nedeniyle ara verilen voleybol turnuvası çeyrek final son maçları oynanıyor. Grup aşamasından sonra 8 takım arasında oynanan çeyrek final karşılaşmaları kalan dört maçın oynanmasıyla tamamlanıyor.
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI DEVAM EDİYOR

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Solhan Kaymakamlığı'nın desteğiyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Etkinlikleri kapsamında başlatılan voleybol turnuvasında çeyrek final müsabakaları oynanacak dört karşılaşma ile tamamlanacak.
Ramazan Bayramı nedeniyle ara verilen çeyrek final karşılaşmaları devam ediyor. Pazartesi günü başlayacak maçlar, iki günde oynanacak son dört maç ile tamamlanacağı öğrenilirken, karşılaşmaların Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salonu’nda oynanacağı belirtildi.
İki güne sığdırılan dört karşılaşmanın ilk gün maçları Saat 17.00’da Solhan Anadolu Lisesi ile Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi, Saat 19.00’da ise King Power ile Nasip Mermer arasında oynanacak. Salı günü karşılaşmaları ise; Kaymakamlık ile Solhan Ybo ve La Havle ile Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında oynanacak.
Salı günü oynanacak karşılaşmaların sonucunda yarı final’e çıkacak takımlar kesinleşerek, ara verilmeden yarı final karşılaşmaları başlayacağı öğrenildi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert