Advert
as

SOLHANLI SPORCULARDAN BİR BAŞARI DAHA

SOLHANLI SPORCULARDAN BİR BAŞARI DAHA

Erzincan ilinde yapılan Bölgesel Okullar Arası atletizm yarışmalarında Solhanlı sporcular derece elde etti.

2021-22 Öğretim yılı okullar arası puanlı atletizm grup yarışmaları Erzincan’da düzenlendi. Okul sporları yıldızlar ve küçüklerkategorisinde Bingöl’de derece elde eden 2’si kız dört sporcu Erzincan’da düzenlenen yarışmalarda Bingöl’ü temsil etti.
Bölgesel okullar arası yıldızlar kategorisinde ferdi yarışan Solhanlı sporculardanMusa Ayaz Çakar 800 metre bölge birincisi, İbrahim Açan ise 800 metrebölge ikincisioldu.
Bölgesel okullar arası küçükler kategorisinde ferdi yarışan Dilektepe Ortaokulu sporcularındanNisa Uçar 800 metrede Bölge ikincisioldu.
Böylece iki farklı kategoride Bingöl’ü temsilen yarışmalara katılan dört sporcudan üçü derece ile ayrıldı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum