Advert
MESLEK YÜKSEKOKULUNDA MEZUNİYET COŞKUSU
2021-22 Eğitim Öğretim yılında Solhan Sağlık Meslek Yüksekokulu, mezun olan öğrencileri için mezuniyet töreni düzenledi.
MESLEK YÜKSEKOKULUNDA MEZUNİYET COŞKUSU

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Solhan Sağlık Meslek Yüksekokulu, 2021-22 Eğitim Öğretim yılı sonunda düzenlenen törenle mezunlarını verdi.

 

Düzenlenen mezuniyet törenine Kaymakam Muhammed Çetin, Bingöl Üniversitesi Rektör Yrd. Prof.Dr. Hasan Çiftçi, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Çalışan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Yunus Esen, Okul Müdürü Doç. Yusuf Temel, Akademik ve İdari personelleri, davetliler, öğrenci ve aileleri katıldı.

 

İlçemizde 2012 yılında kurulan 2016 yılında eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan Solhan Sağlık Meslek Yüksekokulu açılışından bu yana 6. mezuniyet törenini gerçekleştirdi.

 

Mezuniyet töreni saygı duruşu ve istiklâl marşımızın okunması ile başladı. Okul Müdürü Dç. Yusuf Temel’in açılış konuşmasının yapmasının ardından, Bingöl Üniversitesi Rektör Yrd. Prof.Dr. Hasan Çiftçi, Kaymakam Muhammed Çetin ile Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız selamlama konuşmasını gerçekleştirerek mezun olan öğrencileri tebrik etti. Konuşmaların ardından Meslek Yüksekokulunda dereceye giren öğrencilere ödülleri ve hediyeleri verildi. Düzenlenen program mezunların kep atma seremonisi ile sona erdi.

 

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert