Advert
'MODERN BİR HİZMET BİNASI İNŞA ETTİK'
Yeni hizmet binalarında faaliyete başladıklarını aktaran BİNTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas: 'Eski binamızın fiziksel kapasitesi odamıza yetersiz geldiği için odamızın faaliyetlerini gerçekleştirirken ve üyelerimize hizmet sunarken fiziksel mekan ile ilgili sorunlar ile karşılaşmaktaydık. Üyelerimize daha kaliteli hizmet vermek ve kentin öncü kuruluşu olarak ilimiz prestijine katkıda bulunmak için modern bir hizmet binası inşa ettik.'
'MODERN BİR HİZMET BİNASI İNŞA ETTİK'

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

BİNTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas,  Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selahattin Böckün, Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Yiğit ve Genel Sekreteri Yunus Emre Katrancı; yeni hizmet binasının tanıtılması nedeniyle kentte basın çalışanlarıyla bir araya geldi.

Yeni hizmet binası ile ilgili bilgi veren Ayas; “Odamız yaklaşık aktif 2500 üyeye hizmet etmektedir. İlimiz yatırım bölgesinde bulunduğundan şirket sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Eski binamızın fiziksel kapasitesi odamıza yetersiz geldiği için odamızın faaliyetlerini gerçekleştirirken ve üyelerimize hizmet sunarken fiziksel mekan ile ilgili sorunlar ile karşılaşmaktaydık. Üyelerimize daha kaliteli hizmet vermek ve kentin öncü kuruluşu olarak ilimiz prestijine katkıda bulunmak için modern bir hizmet binası inşa ettik. Yaklaşık 12 milyon 500 bin TL'ye mal olan yeni hizmet binamız toplam 6 kat olmak üzere 4.310 m2 kapalı alana sahiptir. Birinci katta Odamız üye sicil işlemleri yapılmaktadır, ikinci katta şu an Fırat Kalkınma Ajansı hizmet vermektedir ve yakında KOSGEB'in de gelmesi planlanmaktadır. Hizmet binamızın 3. Katında Meclis toplantı salonumuz, Meclis Başkanı ve Başkan Vekili Odaları, Eğitim Sınıfı, Genç Girişimciler, Kadın Girişimciler ve Meslek Komitesi Toplantı Odaları bulunmaktadır. Dördüncü katta 85 kişilik konferans salonu, basın yayın odası, Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Vekili Odaları yer alırken bodrum katta ise Odamız arşivi bulunmaktadır. Yaptığımız görüşmeler neticesinde DAİB temsilciliği de çok yakında Odamız hizmet binasında faaliyetleri sürdürmeye başlayacaktır” şeklinde konuştu.

Kategori: BİNGÖL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert