Advert
BİNTSO’DAN SOLHAN’A ZİYARET
BİNTSO Başkanı Mahmut Ayas, Solhan programı kapsamında Solhan Belediyesi, ilçede üterim yapan tesisler ile bazı esnafları ziyaret etti.
BİNTSO’DAN SOLHAN’A ZİYARET

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (BİNTSO) Başkanı Mahmut Ayas, Solhan’da bir dizi ziyarette bulundu.
Solhan ziyaretler kapsamında Başkan Ayas’a yönetim kurulu üyelerinden Sebahattin İslamoğlu ve iş adamı Şahin Buyruk eşlik etti.
Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız makamında ziyaret edilirken, aynı gün içinde Solhan ilçesinde 290 kişiye istihdam sağlayan Hayalim Tekstil ziyaret edilerek tekstil sektörüyle ilgili talepler dinlendi. Akabinde Solhan ilçesinde 18 kişiye istihdam sağlayarak her geçen gün büyüyen süt ve süt ürünleri firması Sütbir ziyaret edildi. Bingöl’ün su markası Binpınar su fabrikasını ziyaret eden Başkan Ayas, Bingöl ekonomisine ve ülke genelinde Bingöl tanıtımına sağladıkları katkılarından dolayı Karivan A.Ş. yönetimine teşekkür plaketi takdim etti.
Son olarak Solhan Haber Gazetesini ziyaret eden Ayas ve beraberindekiler, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası’na üye bazı işletmeleri ziyaret ederek ziyaretlerini tamamladılar.Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert