Advert
KADINLARA ŞİDDETSİZ İLETİŞİM EĞİTİMİ VERİLDİ
Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından Halk Eğitim Müdürlüğü usta öğreticilerine Kadına Yönelik Şiddetle mücadele kapsamında şiddetsiz iletişim eğitimi verildi.
KADINLARA ŞİDDETSİZ İLETİŞİM EĞİTİMİ VERİLDİ

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele kapsamında şiddetsiz iletişimin nasıl olması gerektiği konusunda Sosyal Çalışmacı Rümeysa Öğüt Halk Eğitim Müdürlüğü usta öğreticilerine ve Bin ses tekstil fabrikası çalışanlarına bilgilendirme de bulundu.

 

Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde Sosyal Çalışmacı Rümeysa Öğüt verdiği konferanslarda Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele kapsamında şiddetsiz iletişim, kadının toplumdaki yeri, kadının yasal hakkarı ve ekonomik hakları konularına değindi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kuruluş Müdürü Seyfettin  Özdemir, “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak her alanda farkındalık oluşturmak,  vatandaşlarımızı bilinçlendirmek adına sürekli eğitimler veriyoruz.  Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele kapsamında düzenli olarak ilçemizin her kesimine 6284 Sayılı Kanunu anlatıyoruz.” dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert