Advert
as

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI

Kadına yönelik şiddetle mücadele koordinasyon, izleme ve değerlendirme komisyon toplantısı Kaymakam Muhammed Çetin başkanlığında gerçekleştirildi.

Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda İlçemizde Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon Planının uygulaması ve kadına yönelik şiddet için alınması gereken diğer tedbirlerin görüşüldü.

Toplantıda Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görevli Sosyal çalışmacı Rumeysa Öğüt tarafından Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon Planının uygulaması ve kadına yönelik şiddet için alınması gereken diğer tedbirlere ilişkin sunum gösterimi yapıldı.
Toplantıya Kaymakam Muhammed Çetin başkanlığında, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ve kurum amirleri katıldı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum