Advert
BAYRAMDA ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER UNUTULMADI
Özel günlerde ziyaret edilen şehit aileleri ve gaziler bu bayramda da unutulmadılar. Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü personeli, Kaymakam Çetin öncülüğünde bayramda şehit aileleri ve gazileri evlerinde ziyaret etti.
BAYRAMDA ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER UNUTULMADI

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Solhan Kaymakamı Muhammed Çetin, kurban bayramı ziyaretleri kapsamında Solhan’da bulunan şehit kabirleri, şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti. Kaymakam Çetin’e Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü personelleri eşlik ettiler.

Yapılan ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seyfettin Özdemir, “Kaymakamımız Sayın Muhammed Çetin başkanlığında aziz şehitlerimizin kabirlerini her fırsatta ziyaret ediyoruz, dualar okuyoruz. Aziz Şehitlerimizin emanetleri olan kıymetli ailelerini ve kahraman gazilerimizi ziyaret ediyoruz. Kurban bayramı dolayısıyla ilçemiz merkez ve köylerinde ikamet eden şehit, gazi ve gazi ailelerine ziyaret gerçekleştirdik. Aziz şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ederek İlçe Müftümüz tarafından şehitlerimize dualar okundu, akabinde şehitlerimizin ailelerini ziyaret ettik. Kaymakamımız, şehitlerimizin emanetleri ile yakından ilgilenerek devletimizin her daim yanlarında olduğunu ifade ettiler. Ailelerimiz sayın Kaymakamımızın kendilerine olan bu anlamlı ziyaret leri için mutlu olduklarını ve kaymakamımıza teşekkür ettiler. Bizlerde Aile Bakanlığı çalışanları olarak başta aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin mübarek kurban bayramını kutluyoruz. Bayramın tüm islam coğrafyasına huzur barış getirmesini yüce rabbimden niyaz ediyoruz.” dedi.

Şehit ve gazi aileleri ile yakından ilgilenen Solhan Kaymakamı Muhammed Çetin, “Devletimizin her kademesi ile bizlere emanet olan şehitlerimizin aileleriyle ilgilenmek, ihtiyaçlarını gidermek bizim boynumuzun borcudur. Bir kez daha buradan şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerimize ise sabırlar diliyor Gazilerimize de sağlıklı, sıhhatli, uzun ömürler diliyorum. Ailelerimizin ve tüm islam aleminin kurban bayramıni tebrik ediyorum.” dedi.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert