Advert
KURBAN BAYRAMI KUTLANDI
Kurban Bayramı programı belediye parkında yapıldı. Yapılan bayramlaşma programında Kaymakam Çetin, bayramlaşma programına katılanların bayramını tebrik etti.
KURBAN BAYRAMI KUTLANDI

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Kurban Bayramı 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü kutlandı. Bayram namazı çıkışı başlayan bayramlaşma, kabristan ziyaretleri ile devam etti.

Mezarlıkta bulunan yakınlarının mezarı başında Kur’an-ı Kerim okuyan ve dua eden vatandaşlar, daha sonra akraba, komşu ve eş-dost ziyaretleri ile bayramlaşma programlarını devam ettirdiler.

Bu yıl Kurban Bayramı resmi programı Solhan Belediyesi parkında düzenlendi.

Resmi bayramlaşmaya; Solhan Kaymakamı Muhammed Çetin, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Solhan Kaymakamı Muhammed Çetin ve Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’ın programa katılanların bayramını kutladığı programın sonra ermesiyle bayram ziyaretleri yapıldı.

Solhan Belediyesi parkında yapılan programın ardından ilçe protokolü Solhan Devlet Hastanesini giderek hasta ve hastane personelinin bayramını tebrik etti. Akabinde Polis ve Askerlere yapılan ziyaretler ile resmi bayramlaşma programı tamamlandı.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert