Advert
YILDIZ KIZLAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE BİNGÖLÜ TEMSİL EDECEK
Solhanlı Yıldız Kızlar, Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi müsabakalarında birinci olarak isimlerini Türkiye Finallerine yazdırdı.
YILDIZ KIZLAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE BİNGÖLÜ TEMSİL EDECEK

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

  
Van’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi bölge finallerinde birinci olan, daha sonra Erzincan’da düzenlenen yarı final müsabakasında da birinci olarak ayrılan Solhanlı Yıldız Kızlar, (Melike Ayraç, Zeynep Tütünen ve Sude Yılmaz) 27-29 Temmuz tarihlerinde Konya da yapılacak olan Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Türkiye Finallerinde Bingöl’ü temsil edecek.

Sporcularının Türkiye Finallerine yükselme başarısını kutlayan Solhan Gençlik Spor Müdürü Zülfü Çalışkan, “Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Yıldız Kızlar kategorisinde Bingöl’ü temsilen katılan Solhanlı sporcularımız, Van’da düzenlenen bölge finallerinde ve Erzincan’da düzenlenen yarı final müsabakalarında birinci olarak ilk kez Türkiye finallerinde boy gösterecek. Bu alanda Bingöl’ü temsil eden sporcularımızın tamamının ilçemizden olması mutluluğumuzu ikiye katladı. Bizlere bu mutluluğu yaşatan öğrencilerimize özellikle onların bu seviyelere yükselmesinde ciddi katkısı olan Antrenör Harun Koca’ya teşekkür ederim. Türkiye Finallerinde kendilerine başarılar diliyorum.”  İfadelerini kullandı.

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert