Advert
as

POMEM VE BESYO’YA HAZIRLANAN GENÇLERE ÜCRETSİZ KURS

POMEM VE BESYO’YA HAZIRLANAN GENÇLERE ÜCRETSİZ KURS

Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) sınavlarına hazırlanan gençlere ücretsiz kurs eğitimi verilecek.


Kurum Müdürü Zülfü Çalışkan yaptığı açıklamada, “Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) sınavlarına girecek olan gençlerimiz için kurum bünyemizde ücretsiz kurs verilecektir. POMEM ve BESYO sınavlarına girmek isteyen gençlerimiz başvuru için gençlik liderimiz Mesut Sönmez’e başvuru yapmaları gerekmektedir. Şimdiden katılım sağlayacak olan gençlerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum