Advert
as

ELİNE ALDIĞI YILAN TARAFINDAN ISIRILAN ÇOCUĞUN SAĞLIK DURUMU İYİ.

ELİNE ALDIĞI YILAN TARAFINDAN ISIRILAN ÇOCUĞUN SAĞLIK DURUMU İYİ.

Bingöl'de kendisini ısıran yılanı ağzına alarak ısıran 2 yaşındaki çocuğun sağlık durumu iyiye gidiyor.

Geçen hafta  Bingöl merkez Kantar köyünde 2 yaşındaki S. E. adlı çocuk bahçede oynadığı esnada çığlık attı. 

 

 Attığı çığlığın ardından çocuğun yanına gelen komşusu 50 cm boyundaki bir yılanı çocuğun ağzında gördü. Yılanın sokmasıyla çocuğun refleks gösterip yılanı ısırdığını gözleyen komşu, yılanı çocuğun elinden alarak öldürdü.

 

Komşunun çocuğa ilk müdahalesinin ardından sağlık ekiplerinin eve gelmesiyle yılanın soktuğu çocuk Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan çocuğun hayati tehlikesinin olmadığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

 

"Çocuğumu Allah korudu"

 

Konuyla ilgili  konuşan baba Mehmet Ercan, şunları söyledi:

 

 

“Dün çalışmaya gitmiştim, telefon geldi ve dediler ki çocuğunu yılan ısırmış. Ben yetişene kadar sağ olsunlar sağlık ekipleri çocuğumu hastaneye getirmişler. Komşuların yardımıyla Allah bağışladı bize. Komşunun anlattığına göre gelirken yılan çocuğun elindeydi ve yılanla oynuyordu ve yılanı ısırdığını söyledi.  Buradan komşularıma teşekkür ediyorum. Allah razı olsun onlardan. Doktorlar da tahlillerinin temiz olduğunu belirtip 24 saat müşahede altında kalması gerektiğini söylediler. Burada anne babalara da seslenmek istiyorum, lütfen çocuklarınıza dikkat edin. Gözünüz kulağınız çocukların üzerinde olsun."

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum