Advert
as

İLÇE MERKEZİNDEKİ D-300 ANAYOL YENİLENİYOR

 İLÇE MERKEZİNDEKİ D-300 ANAYOL YENİLENİYOR

Karayolları 8.Bölge Müdürlüğü tarafından Solhan ilçe merkezindeki D300 karayolundaki sıcak asfalt çalışmalarına başlandı.


 

Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü, Solhan ilçe merkezinde bulunan D-300 anayoldaki kilitli parke taşlarını söküp, yerine sıcak asfalt çalışmasına başladı.

 

İlk etapta, çarşı merkezinden hastane kavşağına kadar olan yolun trafiğe kapatılarak çalışmalar yapılacaktır, ulaşım ise Muş-Bingöl istikametinde tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

 

Yetkililer, yol çalışmalarının sürdürüldüğü bölgede sürücülerin yavaş gitmesi ve trafik işaretlerine uyması gerektiğini belirtiler. 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum