Advert
as

YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

İl Müftülüğü tarafından Bingöl Üniversitesinde Yaz Kuran Kursları kapanış programı gerçekleştirildi.


Bingöl Müftülüğü, Bingöl Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezinde Yaz Kuran Kursları kapanış programı gerçekleştirdi.

 

Düzenlenen programa, İl Müftüsü Mustafa Topal, MEB Arge Daire Başkanı, İl Milli Eğitim Müdürü, İl Müftü Yardımcısı, öğrenci-öğretmen ve veliler katıldı.

 

Programda  konuşan İl Müftüsü Mustafa Topal “Çocuklarımızın Kur'an eğitimini doğru bir şekilde almasında Diyanet İşleri Başkanlığı'mızın yaz kursları hem tecrübesi hem de sahada uzman personeli ile bir sembol haline gelmiştir. Çocuklarımız kurslarımızda Kur'an eğitimi almanın yanında pedagojik açıdan uzman görevlilerimiz tarafından duygusal ve bilişsel açıdan da desteklenmektedirler."dedi.

 

Daha sonra Kur’an Kursu öğrencileri arasında yapılan "Hadis Ezberleme Yarışması"nda dereceye giren öğrencilere Müftülükçe çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

Program, İl Müftülüğü tarafından yapılan çeşitli ikramlarla sona erdi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum