Advert
as

AYININ SALDIRISINA UĞRAYAN ÇOBAN YARALANDI

AYININ SALDIRISINA UĞRAYAN ÇOBAN YARALANDI

Bingöl'ün Karlıova ilçesine bağlı Yiğitler Köyü'nde çobanlık yapan Deniz Arka, bir anda kendisine saldıran ayının pençe darbeleri sonucunda yaralandı.

Edinilen bilgiye göre; olay akşam saat 19.30 sularında meydana geldi. Küçükbaş hayvanlara çobanlık yapan Deniz Arka, bir anda ayı saldırısına uğradı. Ayı ile kısa bir boğuşma yaşayan Arka'nın bağırma sesini duyan köpeklerin olay yerine doğu koşmasıyla ayı kaçtı ancak ayının pençe darbesine maruz kalan çoban yaralandı.

 

Çoban Arka'nın yanındaki arkadaşı önce köyü arayıp yardım istedi. Köylüler tarafından çağrılan sağlık ekipleri kolundan ve burnundan yaralanan çobana ilk yardımı yaptıktan sonra tedavi edilmesi için Bingöl Devlet Hastanesine götürdü.

 

Hastanede tedavi altına alınan Arka'nın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum