Advert
as

ÇARŞI MERKEZİ’NE SICAK ASFALT

ÇARŞI MERKEZİ’NE  SICAK ASFALT

Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız'ın talimatlarıyla ilçe merkezindeki caddelerde sıcak asfalt çalışması başladı.

Solhan Belediyesi, ilçe merkezinde sıcak asfalt çalışmalarına start verdi. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Abdulhakim Yıldız, çalışanlardan bilgi aldı. 

Çalışma hakkında açıklama yapan belediye; “Her şeyin en iyisini hak eden kadim ilçemiz Solhan'ımızı layık olduğu konuma getirmeye kararlıyız. Başkanımız Abdulhakim Yıldız'ın talimatları ile Belediye encümenleri ve tüm teknik ekip, çarşı merkezimizde yapımı devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmalar nedeniyle vatandaşlarımızdan anlayış ve sabır göstermelerini bekliyoruz. Planlanan program çerçevesinde çalışmalarımız aralıksız devam edecek” denildi.

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum