Advert
as

AÇAN, TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

AÇAN, TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Trabzon Köprübaşı İlçesinde düzenlenen Dünya Dağ Şampiyonası Milli Takım seçmesinde Abdülmecit Açan, Türkiye 3. olarak Milli Takım kotasına girdi.

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 11 Eylül 2022 tarihinde Trabzon Köprübaşı İlçesinde düzenlenen Dünya Dağ Şampiyonası Milli Takım seçmesinde Abdülmecit Açan, U20 yaş kategorisinde Türkiye 3. olarak milli takım kotasına girdi. 

Türkiye üçüncüsü olan Açan, 6 Kasım 2022 tarihinde Tayland da düzenlenecek Dünya Dağ Şampiyonasına ( sıralamada ilk dörte girenler ) katılmaya hak kazandı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum