Advert
BAŞARILI ÖĞRENCİYE BİSİKLET HEDİYE EDİLDİ
Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından dezavantajlı çocuğa bisiklet hediye edildi.
BAŞARILI ÖĞRENCİYE BİSİKLET HEDİYE EDİLDİ

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Bingöl Aile ve sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, dezavantajlı çocuğa Bisiklet hediye etti. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Kurum Müdürü Seyfettin Özdemir,”Müdürlük olarak sürekli sahadayız. Her kesimden vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bakanlığımız hizmetlerini anlatıyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında dezavantajlı çocuğumuza okulundan başarılı olduğunu gösterir belge getirmesi üzerine bisiklet sözümüz vardı. Takdir belgesi alan çocuğumuza bisiklet sözümüzü İl Müdürümüz Aydın Polat ile paylaşmamız üzerine İl Müdürümüz tarafından bisiklet temin edilerek çocuğumuza takdim ettik.

Önceliklimiz yaşlı, engelli, şehit yakınları, gazilerimize hizmet etmenin mutlu gururunu yaşıyoruz.  Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimizi önemsiyoruz. Devletimizin her anlama vatandaşlarımızın yanında olduğunu hissettirmenin yanı sıra kendilerine kurum ve kuruluşlarda iş ve işlemleri ile ilgili gerekli yönlendirme ve rehberlik yapıyoruz.” dedi

Kategori: GÜNCEL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert