Advert
MHP'DEN “ANLATMA VE AYDINLATMA” TOPLANTISI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından organize edilen 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' programı Solhan’da gerçekleştirildi.
MHP'DEN “ANLATMA VE AYDINLATMA” TOPLANTISI

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

‘Adım Adım 2023 ilçe ilçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları”  programı kapsamında Solhan ilçesine gelen Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekilleri Baki Şimşek ve Olcay Kılavuz ile MYK Muhammed Köse, Alper Erdem, Eyüp Gönültaş ve MHP İl Başkanı Nurettin Varol programda partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Solhan İlçe Başkanı Mehmet Yıldız’ın karşıladığı heyet ilk olarak Solhan Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda vatandaşlar ile bir araya geldi. 

Konferansın açılış ve selamlama konuşmasını MHP İlçe Başkanı Mehmet Yıldız yaptı. Akabinde konuşan MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz: “Bu programlardaki önceliğimiz ve amacımız İnsanlarımızla buluşmak, vatandaşlarımızı dinlemek, esnaflarımızı ziyaret etmek insanlarımızın talep ve önerilerini not etmek ilgili makamlara geldiğimiz ziyaretleri ve karşılattığımız durumları arz etmektir.” Dedi 

Kılavuz’un ardından söz alan MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek ise konuşmasında “Türkiye bugün bu bölgenin en güçlü ülkesidir bir kafanızı kaldırın bakın, Suriye’ye bakın, Irak’a bakın.” dedi. 

Şimşek,“Emeklilikte yaşa takılanlar sorununu yılbaşından önce mutlaka çözeceğiz. Temmuz’da yüzde 42’lik zam verdik. Ocak ayında daha yüksek bir zam vereceğiz. Emeklimizin de memurumuzun da işçimizin de, köylümüzün de, korucumuzun da, askerimizin de, polisimizin de, bu memleketin her bir evladının yüzünü güldüreceğiz. Cumhur İttifakı’nın borcudur. Ekonomiyle ilgili sorunlar çözecek Allah’ın izniyle. Bu milletin her sorunun çözecek irade var.” dedi. 

Programda diğer partililerde vatandaşlara hitaben konuşmalar gerçekleştirdi. 

Kültür Merkezi Programının ardından heyet, çarşı merkezinde vatandaşları ziyaret etti.

Kategori: GÜNCEL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert