Advert
as

SOLHAN DEVLET HASTANESİ’NE TOMOGRAFİ CİHAZI KAZANDIRILDI

SOLHAN DEVLET HASTANESİ’NE TOMOGRAFİ CİHAZI KAZANDIRILDI

Solhan halkının yıllardır beklediği tomografi cihazı Solhan Devlet Hastanesi’ne kazandırıldı. Tomografi ünitesi, ilçede hastalara hizmet vermeye başladı.

Solhan Devlet Hastanesi için planlanan tomografi ünitesinin ihale sürecinin ardından hastanede tomografi cihazının kurulumu tamamlandı. İlçe için büyük bir öneme sahip tomografi cihazı ile bundan böyle hastalar Bingöl’e gitmeyecek. 

Hastaneden yapılan açıklamada,”Bilgisayarlı tomografi cihazının hastanemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”denildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum