Advert
as

BİNGÖL'DEKİ KAVGADA BİR ÖĞRENCİ HAYATINI KAYBETTİ

BİNGÖL'DEKİ KAVGADA BİR ÖĞRENCİ HAYATINI KAYBETTİ

Bingöl Karşıyaka Anadolu Lisesinde okuyan bir öğrenci ile Fen Lisesinde okuyan bir başka öğrenci arasında çıkan bıçaklı kavgada 11’inci sınıfta okuyan 16 yaşındaki B.Y hayatını kaybetti.

Bingöl’de Öğrenciler arasında çıkan bıçaklı kavgada 11’inci sınıfta okuyan 16 yaşındaki B.Y hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre olay, sabah saatlerinde yaşandı. Birbirine yakın olan iki okulda okuyan B.Y ile U.İ, sabah saatlerinde okula giderken yolda karşılaşıp henüz belirlenemeyen bir sebeple tartışmaya başladı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışmada öğrencilerden U.İ,  B.Y'yi bıçakladı. Bıçak darbesi ile ağır yaralanıp yere yığılan B.Y kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Olay sonrası Karşıyaka Anadolu Lisesinde eğitime ara verildi. Olay daı U.İ. gözaltına alınırken olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum