Advert
as

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 59 İŞÇİ ALINACAK

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE 59 İŞÇİ ALINACAK

İş-Kur Bingöl İl Müdürü Cevdet Baycuman, Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü’ne noter kurasıyla 59 kişi alınacağını duyurdu.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü’ne noter kurasıyla 59 kişi alınacağını belirten Baycuman, başvuruların 28 Kasım – 02 Aralık 2022 tarihleri arasında İŞKUR e-şube, E-Devlet ve ALO-170 iletişim hattı üzerinden alınacağını vurguladı.

 BİNGÖL’DE HANGİ BRANŞLARDA KAÇ KİŞİ ALINACAK?

Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elamanı – 1 Kişi

Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı – 1 Kişi

Elektrikçi (Genel) – 3 Kişi

Güvenlik Görevlisi – 15 Kişi

Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi – 1 Kişi

Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı – 4 Kişi

İnşaat Boyacısı (Boyacı) – 2 Kişi

Klinik Destek Elemanı – 7 Kişi

Marangoz – 2 Kişi

Temizlik Görevlisi – 23

KATILIMCI ŞARTLARI:

18 yaşını tamamlamış olmak

Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak.

İlan tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olmak (28 Kasım 1982 ve daha sonraki doğumlular başvuru yapabilecektir).

Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan (bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere son başvuru tarihi itibariyle sahip olmak.

Görevini devamlı yapmasına engel olacak bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi olmadığını belgelemek (Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir).

İşe göndermede öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.

7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu hükümleri gereğince arşiv araştırması sonucuna göre atama işlemi yönünden bir engeli bulunmamak.

 Güvenlik görevlisi (silahsız) olarak istihdam edilecekler için, yukarıda belirtilen şartlara ilave olarak, 5188 sayılı Kanun’un 10 uncu maddesinin birinci fıkrasının (d) bendinin (1), (2) ve (3) alt bendindeki şartlar ile (g) ve (h) bendindeki şartları taşımak.

2527 sayılı Kanun hükümleri saklı kalmak kaydı ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartlarını taşımak.

Katılımcılar, noter kurası ile belirlenecektir. Noter Kura Tarihi ve Yeri: 28.12.2022 / Ankara

Başvurular İŞKUR e-şube, E-Devlet ve ALO-170 iletişim hattı üzerinden alınacaktır.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum