Advert
as

ENGELLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

ENGELLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Özel Solhan Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” nedeniyle özel bireyler için etkinlik düzenlendi.

Dünya Engelliler Günü nedeniyle Özel Solhan Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde engelli bireyler için düzenlenen çeşitli etkinliklerle “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” kutlandı.

Özel Solhan Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde gerçekleşen programda günün anlam ve önemine dair konuşmalar geçekleştirilirken, özel bireylerin yaptığı sanatsal etkinlikler sergilendi. Çeşitli oyunlar oynandı. Özel bireylerin ve velilerin katılımıyla pasta kesimi yapıldı.


3 Aralık Dünya Engelliler Günü” münasebetiyle açıklama yapan Özel Solhan Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Muhammet Ali Bora,”Bugün vesilesiyle engelleri dolayısıyla karşılaştıkları güçlüklerden yılmadan, azimle çalışan, kararlı duruşları ve çabalarıyla hepimize güç veren kardeşlerimizin yanında olduğumuzu belirterek 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyor ve kendilerine aileleriyle birlikte mutlu, huzurlu bir yaşam diliyorum. Sadece bugünlerde değil, her zaman engelli bireylerimizin değerlerinin bilinip yanında olmasını temenni ederim.”dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum