Advert
as

JANDARMA HAYALLERİ, BİR GÜNLÜĞÜNE GERÇEK OLDU

JANDARMA HAYALLERİ, BİR GÜNLÜĞÜNE GERÇEK OLDU

Solhan İlçe Jandarma Komutanlığı “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” nedeniyle düzenlediği etkinlikte, engelli bireylere jandarma kıyafetini giydirerek onların sevincine ortak oldu.

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü” münasebetiyle Solhan İlçe Jandarma Komutanlığında düzenlenen program ile kutlandı.

İlçe Jandarma Komutanlığında düzenlenen programda J.Asb. Ayşe Pakdil tarafından günün anlam ve önemine dair yapılan konuşma yapıldı. Program, Güneş Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinden Arif Bulut’un şarkı söylenmesi ile Mert Ak tarafından şiir okunması ile devam etti. Akabinde Kaymakam Muhammed Çetin’in özel bireylerle ilgilenmesi ve toplu fotoğraf çekmesi ile son buldu.


Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum