Advert
as

ÖĞRENCİLERE EŞOFMAN TAKIMI HEDİYE EDİLDİ

ÖĞRENCİLERE EŞOFMAN TAKIMI HEDİYE EDİLDİ

Solhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Solhan YBO’da öğrenim gören 30 öğrenciye eşofman takımı hediye edildi.

Solhan Yatılı Bölge Okulunda (YBO) öğrenim gören 30 öğrenciye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, eşofman takımı hediye etti.

Solhan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aile Destek Merkezi (ADEM) bünyesinde 19.07.2022 -07.09.2022 tarihleri arasında Solhan Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle açılan elbise dikimi kursunun kursiyerleri tarafından üretilen 30 takım 9-10 yaş aralığında çocuk eşofman takımı Kurs Öğretmeni Sevim Köse ile Adem Koordinatörü Aygül Erkmen tarafınca Solhan YBO 1. ve 2. Sınıf öğrencilerine dağıtımı yapıldı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum