Advert
as

ÜÇGÜL, İNANDIK’TA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

ÜÇGÜL, İNANDIK’TA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Bingöl Valiliği İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Enes Üçgül, İnandık Köyünde bölge muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek yatırımları anlattı.

İnandık köyüne giden ve bölge muhtarları ile vatandaşlarla bir araya gelen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Enes Üçgül, yapılan ve yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. 

Her fırsatta bölgedeki vatandaşlarla bir araya gelmeyi hedeflediklerini belirten Üçgül, “Solhan İlçemize bağlı İnandık köyümüzü ziyaret edip, bölge muhtarları ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Yapılan ve yapılacak olan yatırımları istişare ettik. Vatandaşlarımızın taleplerini yerinde dinlemek için benzer ziyaretlerimize devam edeceğiz. Devletimizin bütün hizmetlerini vatandaşlarımıza ulaştırmak için mesai gözetmeksizin ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerde 2023 yılında yatırım programına almayı planladığımız çalışmaları da vatandaşlarımıza anlattık. Misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.” dedi. (HABER MERKEZİ)

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum