Advert
as

BİNGÖL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZBOZ TAHTASINA DÖNDÜ

BİNGÖL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YAZBOZ TAHTASINA DÖNDÜ

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü bir kez daha değişti. Eski müdür Kadri Engin tekrar İl Milli Eğitim Müdürü olurken Mevcut Müdür Halil Yücel, eski görev yeri olan İzmir'e gidecek.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü kadrosuna sahip olan ancak Bakanlık kararınca Merkeze çekilen ve akabinde iki kez mahkeme kararıyla görevine dönen Kadri Engin, son olarak Resmi Gazete'nin 20 Mayıs 2022 tarihli sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan karara kapsamında merkeze alınmış, 7 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla İzmir İl Milli Eğim Müdür Yardımcısı Halil Yücel, Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmıştı.

 İkinci kez mahkeme kararıyla görevine dönen Kadri Engin,  Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine döndü. Engin'in önümüzdeki günlerde yeni bir karar çıkmaması durumunda Bingöl'deki görevine başlaması beklenirken, Halil Yücel'in de eski görev yeri olan İzmir İl Milli eğitim Müdür yardımcılığına geri döneceği belirtildi.

 Eğitim camiası, sık sık yapılan değişimlerden dolayı rahatsızlığını dile getirirken bu değişimlerin Bingöl’ün eğitim kalitesinin düşüklüğüne neden olduğunu belirtti. HABER MERKEZİ

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum