Advert
as

SOLHAN ANADOLU LİSESİ TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU

SOLHAN ANADOLU LİSESİ TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU

Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen okullar arası tenis turnuvasında Solhan Anadolu Lisesi birinci oldu.

Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tenis kortu sahasında okullar arası tenis turnuvası yapıldı. Düzenlenen tenis turnuvasında Solhan Anadolu Lisesi birinci oldu.

 Konu ile ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Selahattin Akdeniz,”Okulumuz tenis takımı sene başından beri beden eğitimi öğretmenimiz Muharrem Gül rehberliğinde yoğun bir şekilde çalıştılar. Takımda bulunan Muhammed Mustafa Demir, Taha Doğu, Yusuf Veysel Şimşek, İsa Dinç, Ömer Taha Turğut ve Muhammed Semi Yayan adlı öğrencilerimiz rakip takımlara fırsat vermeden okulumuza il birinciliği getirerek bölge şampiyonluğu için hak kazandılar.

 Başarılarından dolayı Beden Eğitimi Öğretmenimiz Muharrem Gül' ü ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dilerim.”dedi.

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum