Advert
as

EMEKLİYE AYRILAN İMAMLARA PLAKET

EMEKLİYE AYRILAN İMAMLARA PLAKET

İlçe Müftülüğü tarafından hizmet süresi tamamlanarak emekliye ayrılan Abdülmelik Akdeniz ve Muhammed Dolgun hocalara "Plaket Takdim" edildi.

Solhan İlçe Müftülüğü, hizmet süresini tamamlayarak 16.03.2023 tarihinde emekliye ayrılan ilçemiz Merkez Camii İmam Hatibi Abdülmelik Akdeniz ve Merkez Yeni Camii İmam Hatibi Muhammed Dolgun hocalarımıza  "Plaket Takdim" edildi.

 İlçe Müftüsü Eyüphan Toprak, din görevlilerine vermiş oldukları hizmetler için teşekkür ederek emeklilik hayatlarında sağlık ve afiyet temennisinde bulundu.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum