Advert
as

MERT: "BU YARIŞIN SONUNDA BİNGÖL KAZANACAK"

MERT:

Tüm siyasi partilerin milletvekilli aday adaylarına çağrıda bulunan Deva Partisi Genel Merkez Seçim İşleri Dış İlişkiler Temsilcisi aynı zaman Deva Partisi Bingöl Milletvekili Aday Adayı Fesih Zeki Mert, "Bingöl ortak sevdamız. AK Partili, CHP’li, DEVA Partili, Demokrat Partili, HÜDA PAR'lı,HDP’li, Gelecek Partili, MHP’li, Saadet Partili ve İyi Partili, hizmet yarışı içerisinde yarıştığımız değerli hemşehrilerim. Ne mutlu bize ki bir çok aday çıkıp milletvekilliği gibi bu kutlu göreve talip oldu. Umuyorum ki bu yarışın sonunda Bingöl kazanacak." dedi.

Seçim sürecine vurgu  yapan Mert, şunları söyledi:

 "Bingöl o kadar bereketli ve kadim bir toprak ki, yetiştirdiği tüm evlatları olarak elimizden geleni sonuna kadar yapmak ve onu yüceltmek için hizmet yarışındayız.

Siyaset çözüm yolu aramak için yapılır. Eminim ki hepimizin kafasında ilimizin sorunlarını çözmek için birlikte doğup büyüdüğümüz, ekmeğimizi paylaştığımız insanları rahatlatmak, bolluk içinde yaşatmak ve dertlerine çare olmak için farklı yollar bulunmaktadır. Tam olarak hizmet yarışı da budur ve tüm aday adayı hemşehrilerimin de bunları çözecek kapasitede olduğunu biliyorum. Tüm hemşehrilerimizin gözünün önünde gerçekleşecek hizmet yarışında size başarılar diliyorum. Umuyorum ki kazanan Bingöl olsun Bingöllüler olsun."

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum