Advert
as

MEYVE AĞAÇLARINDA BUDAMA VE AŞILAMA EĞİTİMİ

MEYVE AĞAÇLARINDA BUDAMA VE AŞILAMA EĞİTİMİ

Bingöl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Bingöl Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlenen “Meyve Ağaçlarında Budama” ile “Meyve Ağaçlarında Aşılama” kurslarına 50 kişi başvuruda bulundu.

Kursiyerlere, meyve ağaçlarının budanması ve aşılanması konusunda verilen teorik eğitimin ardından pratik eğitimler de verilmeye başlandı.

 Bingöl Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İl Müdürlüğümüz ile Bingöl Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde başlanılan “Meyve Ağaçlarında Budama” ile “Meyve Ağaçlarında Aşılama” kurslarında teorik eğitimin ardından pratik olarak eğitim verilmeye başlandı. 50 kursiyerin katılım sağladığı kursun sonunda yapılacak olan sınavdan başarı gösteren kursiyerlere sertifika verilecektir” denildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum