Advert
as

SOLHAN’DA MHP ADAYLARINA YOĞUN İLGİ

SOLHAN’DA MHP ADAYLARINA YOĞUN İLGİ

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Bingöl milletvekili adayları Solhan’da halk buluşmasına katıldı.

Solhan’da halk buluşmasına katılan MHP Bingöl milletvekili adayı Metin Keskin, il genelindeki sorunlara değinerek şunları söyledi:

“Kadın doğum doktoru atanıyor ve sonra tekrardan merkeze çekiliyorsa sizin suçunuz değil, benim suçum da değil. Suçlu olanlara sandıkta göstereceksiniz. Asma köyü grup yolu yıllardır patates tarlası değil mi? Siz söyleyin ben söylemiyorum. Ya konuşmayayım, konuşmayayım, konuşmayayım diyorum. Ne zaman konuşacağız ya ne zaman? Siz üvey evlat mısınız? Sizin oyunuz yok mu, değeriniz yok mu? Kendi kendinize sorun neymiş oylar 2 günde değişecekmiş. Neymiş ev ev geziyormuş, neymiş akıllar çeliniyormuş. Valla bu millet aklınızı çeler aklınızı. Demir kapı köy yolu geniştir. Bir sürü sorunlarınızla alakalı notlarımın hepsini burada sıraya koysam uzun zaman alır. Vaktinizi almak istemiyorum. Bakın arkadaşlar bu insanın yaptığı daha doğrusu yapmış oldukları yapacaklarını garantisi ederim. Biz geçen sefer geçen hafta buraya Solhan’a geldiğimizde yüzen adalara gittik. Yüzen adalarda biraz incelemelerde bulunduk. Yüzen adalar CNN’e konu oldu konu. Solhan, bütün değerinizi alacaksınız. Hiç kimseden eksiksiz tam alacaksınız tam. Ben bir kardeşiniz olarak size şeref sözü veriyorum. Cenabı Allah Hak Teala nasip eder de meclise gidersek ben her ay bir Solhanlı hemşerimizi mecliste konuşturacağım. Allah izin versin inşallah. Dertlerinizi kendiniz anlatacaksınız, çözümlerinizi kendiniz kontrol edeceksiniz. O yüzden sizden istirham ediyorum. 20 aydır şu gördüğünüz ekip girmedik sokak, çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık yürek bırakmadı. Eğer biz de yüreğinizde varsak siz de bizi bırakmayın. Şimdi bizimle birlikte birçok siyasi parti tabii ki gelecek fikrini anlatacak çözümünü projelerin hepsini anlatacak. Biz bugüne kadar hiçbir siyasi partiyle alakalı şahsıyla, adayıyla, partisiyle saygısızlık yaptık mı? Ötekileştirdik mi? Siz bizden değilsiniz diye selam mı kestik ama bu yetime edilmedi, küfür kalmadı, edilmedik.”

MHP Bingöl milletvekili adayı Ekrem Çiftçi de “MHP’ye oy vermeyen çeşitli partiler gidiyor. Yahu gidin oradan bizim oyumuz herhangi bir yere gitmez. Milliyetçi Hareket Partisine gidiyor ama siz görüyorsunuz, benim oylarım değildir. Sizlerin oylarınızdır. Onun için hem gerçekten sizden ve bize çalışan ekibime ondan sonra burada bulunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum