Advert
as

SOLHANLI ATLET, BALKAN ŞAMPİYONU OLDU

SOLHANLI ATLET, BALKAN ŞAMPİYONU OLDU

Solhanlı atlet Abdülmecit Açan, Balkan Dağ Koşusu Şampiyonasında U20 yaş kategorisinde şampiyonu oldu.

 Balkan Dağ Koşusu Şampiyonası, 14 Mayıs 2023 tarihinde Karadağ’ın Niksic Şehrinde yapıldı. Türkiye, yarışmalar sonucunda 2 şampiyonluk ve 2 ikincilik elde ederken, U20 erkekler mücadelesinde Bingöl’ü temsilen katılan SolhanlıAtlet Abdulmeçit Açan, 6 bin metrelik parkuru 30.02.3 ile tamamlayarak Balkan şampiyonu oldu.

 AbdulmecitAçan’ın Balkan Şampiyonu olması sonrası açıklama yapan Atletizm İl Temsilcisi Osman Orman, “14 Mayıs 2023 Tarihinde Karadağ’ın Niksic Şehrinde Yapılan Balkan Dağ Koşusu Şampiyonasında U20 Yaş Kategorisinde ülkemizi temsil eden Bingöl’lü Sporcumuz Abdülmecit Açan Balkan Şampiyonu Olmuştur. Sporcumuzu emeği geçenleri tebrik ediyorum.”dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum