Advert
as

BUYANKARA’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BUYANKARA’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Yeniden Refah Partisi Bingöl Milletvekili adayı M. Ziya Buyankaya, seçim sonrası Solhan’da teşekkür ziyareti kapsamında gazetemizi ziyaret ederek kendilerine destek veren Solhanlılara teşekkür etti.

Solhan’da teşekkür ziyareti kapsamında esnafları ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Bingöl Milletvekili adayı M. Ziya Buyankara, İl Başkanı Mahfuz Arslan ile il ve ilçe yöneticileri kendilerine destek veren Solhanlılara teşekkür etti.

 Bir aylık seçim sürecinde hemen her bölgeye ulaşan, seçmenlerle temas kuran ve elde ettiği başarıyla büyük takdir toplayan Buyankara, ”28. Dönem Milletvekilliği seçiminde yaptığımız çalışmalar neticesinde bizlere oy veren, vermeyen tüm Solhanlılara canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.


Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum