Advert
as

VALİ EKİNCİ, TAPU VE KADASTRO TEŞKİLATI’NIN 176. YILINI KUTLADI

VALİ EKİNCİ, TAPU VE KADASTRO TEŞKİLATI’NIN 176. YILINI KUTLADI

Tapu ve Kadastro Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle İl Tapu Müdürü Ali Bazencir ve İl Kadastro Müdürü Hasan Ali Beyazıt, Vali Kadir Ekinci’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Vali Ekinci, Tapu ve Kadastro Teşkilatı’nın 176. yılını kutladı.

Tapu ve Kadastro Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle İl Tapu Müdürü Ali Bazencir ve İl Kadastro Müdürü Hasan Ali Beyazıt, Vali Kadir Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette Tapu Müdürü Bazencir ve Kadastro Müdürü Beyazıt, kurumun kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, müdürlüğün kurumsal yapısı, kurum çalışmaları ve planları hakkında Vali Ekinci’ye bilgi verdiler.

Tapu ve Kadastro Teşkilatı’nın 176. yılını kutlayan Vali Ekinci, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek kurum çalışanlarına başarılar diledi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum